Astroloji

 

 

Akrep 2022-12-02
Doğru olduğuna inandığınız durumlara göre hareket edebilirsiniz. Duruşunuzu ve inancınızı bozmadan hislerinizi paylaştığınız konularda fark yaratabilirsiniz. Kendinize ve hayallerinize yönelmekten vazgeçmeyin.
Aslan 2022-12-02
Duygusal bir ruh hali baskın olabilir. Bugün birine güvenmekle ilgili ihtiyaçlarınızı ve hayatınızda kimlere güvendiğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi zorlamak yerine aklınıza takılanlarla yüzleşmeyi seçebilirsiniz.
Balık 2022-12-02
Tavrınız ya da dış görünüşünüz konusunda size fikir verenler olabilir. Bu fikirlerin kimden ne şekilde geldiğine dikkat etmelisiniz. Gözardı edecekleriniz ya da dikkate alacaklarınız konusunda iyi bir ayrım yapmanız gerekebilir.
Başak 2022-12-02
İlişkinizde konuşulmayan konular varsa ya da önünüze bilmediğiniz bazı konular geldiyse bunları gözardı etmemelisiniz. Dikkat etmeniz gereken detaylar olabilir. Hem kendi iç huzurunuz hem de gidişatınız için olaylara mantıklı bir çerçeveden bakmalısınız.
Boğa 2022-12-02
Yaşadıklarınızın etkisi size bu hayatta neyi hedef olarak seçmeniz gerektiğini düşündürebilir. Duymak istemediğiniz konular gündeme geldiğinde duygusal tepkiler vermek yerine bunları aklınızın bir yerine yazarak ilerlemelisiniz.
İkizler 2022-12-02
Bir karar alma gayreti içinde olabilirsiniz. Sizi manipüle etmek ya da engellemek isteyenlere karşı en iyi cevabı, kararlarınızın arkasında durarak verirsiniz. Kendinizle ilgili doğru izlenimler bırakmanın önemli olduğunu unutmamalısınız.
Koç 2022-12-02
İnsanları dinlemekte zorlandığınız ya da bazı konuları kontrol edemediğiniz durumlarda yalnız kalmak iyi gelebilir. Kırıcı olmak ya da kırılan olmamak için kendinize bazı uğraşlar bulmalısınız. İşlerinizi planlamak, kendi içinizde bazı problemlere odaklanmak günü daha verimli geçirmenizi sağlayacaktır.
Kova 2022-12-02
Yatırım yapmak istediğiniz konular olabilir. Yaptığınız işi, girdiğiniz ortamı bilerek hareket etmek size avantaj sağlayacaktır. Borç ve alacak verecek gibi konularda düşünmeden hareket etmemelisiniz.
Oğlak 2022-12-02
İşle ilgili görüşme ve çalışmalarınızdan dönüşler alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için yeni yollar fark edebilirsiniz. Yanılgı ve dalgınlıklar karşısında bu durumun sebebi olan kişilere öfkelenmek yerine aklınızı daha iyimser konulara yormalısınız.
Terazi 2022-12-02
Gündelik işleriniz ve sorumluluklarınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Siz esnek davranarak duruma ayak uydurmaya çalışırken çabanıza kötü niyetle ortak olmaya çalışanlara dikkat etmelisiniz. Herkesin bir sınırı olduğunu, sınırınızın kendi hayatınız ve kararlarınız olduğunu göstererek anlatabilirsiniz.
Yay 2022-12-02
Ailenizin size destek olması gündeme gelebilir. Ancak bu desteğin bir müdahale olmaması için siz de ne istediğinizden emin olmalısınız. Doğru sınırı bulduğunuzda öğrendiklerinize göre ilerlemek sizin de işinize gelebilir.
Yengeç 2022-12-02
Hayatınızda bazı farklılıklara yer açmak isteyebilirsiniz. Bu istek sizi ruhsal olarak besleyecektir. Sizden destek istenen ya da üzerinize sorumluluk verilen noktalarda kendi planlarınız olduğunu bildirmeli, buna göre bir hareket planı oluşturmalısınız.

 

 

Kaynak: 2022-12-02

 

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.