Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 12:16 Bu haber 1539 kez okundu
 
YILIN İŞ DÜNYASI MESLEK KURULUŞU SİTSO
Ödülü, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar aldı. yöneticiler Adana’dan mutlu döndü. Doğu Akdeniz bölgesinin tek Ekonomi yayını yapan Refleks Gazetesi’nin iş dünyasına yönelik 12 dalda verdiği Lokomotif Ödülleri töreni Adana Hilton otelinde yapıldı. 40 İlden daha fazla ihracat yapmayı başaran Silifke Ticaret ve Sanayi Odası, yılın iş dünyası meslek kuruluşu ödülüne layık görüldü.
SİLİFKE Haberi


Silifke Ticaret ve Sanayi Odası, Adana’da Yılın İş Dünyası Meslek Kuruluşu ödülünü aldı
LOKOMOTİF ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
YILIN İŞ DÜNYASI MESLEK KURULUŞU SİTSO

Ödülü, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar aldı. yöneticiler Adana’dan mutlu döndü. Doğu Akdeniz bölgesinin tek Ekonomi yayını yapan Refleks Gazetesi’nin iş dünyasına yönelik 12 dalda verdiği Lokomotif Ödülleri töreni Adana Hilton otelinde yapıldı. 40 İlden daha fazla ihracat yapmayı başaran Silifke Ticaret ve Sanayi Odası, yılın iş dünyası meslek kuruluşu ödülüne layık görüldü.

LOKOMOTİF ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Ekonomi yayını Refleks Gazetesi’nin iş dünyasına yönelik 12 dalda verdiği Lokomotif Ödülleri 11 Haziran 2019 tarihinde sahiplerini buldu. İş dünyası, siyaset ve akademi çevrelerinin yoğun ilgi gösterdiği törenin bu yıl gerçekleştirilen 7’ncisi Adana Hiltonsa’da yapıldı,Ödül töreni keman dinletisiyle başladı.

Tören öncesi Silifke Ticaret ve Sanayi Odası otelde stand açarak, Silifke ile ilgili kitapçıklar, görseller sergiledi. standı ziyaret eden konuklara Silifke çileği ve cezerye ikram edildi.
Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş’ın oluşturduğu Doğu Akdeniz Bölgesi’nin ekonomi yayını Refleks Gazetesi’nin her yıl gerçekleştirdiği Lokomotif Ödül Törenine, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Baki Uysal, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Yıldırım Baydar, Yönetim kurulu üyeleri Alp Kadıoğlu, Erdin Soy, Hüseyin Kasap, Ali Işık, Osman Turan, Mustafa Uysal, Mersin Üniversitesi Silifke Meslek Yüksek Okulu Dr. Öğretim Üyesi ve Silifke Ticaret ve Sanayi Odası danışmanı Muhammet Saygın katıldı.
Ödül töreni dünyanın birçok ülkesinde ödül alan Elif Eroğlu’nun ‘Keman Dinletisi’ ile başlarken, Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden, 7 yıldır düzenledikleri bu etkinliğin bölge iş dünyasının motivasyonuna önemli katkı sağladığını söyledi. Bu yıl ödül alacak şirketlerin üretim içeriğine bakıldığında inovasyonun ve katma değerli üretimin öne çıktığını belirten Özden, “Ödül törenindeki borkovizyonda kendi alanında çok başarılı olmuş şirketleri izleyeceğiz. Refleks okurları ve jürimizin belirlediği ödül sahiplerini şimdiden kutluyorum” dedi. Refleks Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Uluğtürkan da, Türkiye’nin ekonomisine hamle yaptıracak yeni bir merkeze ihtiyaç duyulduğunu, bu çerçevede en doğru adayın Doğu Akdeniz Bölgesi olduğunu, okurlarımızın jüri üyelerimizin belirlediği başarılı iş insanlarını tebrik ediyorum dedi. 
YILIN İŞ DÜNYASI MESLEK KURULUŞU SİTSO
Son dönem faaliyetleri ile Silifke’nin sadece ekonomisine değil, sosyal, kültürel yapısına da değer katan, kurumsallaşma ile birlikte projeler gerçekleştiren, küresel iş organizasyonları ile entegre olma özelliği ile milletler arası ticaret ile gelişimini tamamlayan, Silifke’nin 40 ilden daha fazla ihracat yapmasında pay sahibi olan, uluslar arası düzeyde ses getiren liderlik akademisi ile etkinliği ile Silifke’nin tanıtımına katkı sağlayan Silifke Ticaret ve Sanayi Odası, yılın iş dünyası meslek kuruluşu ödülünü aldı. 
Silifke Ticaret ve Sanayi Odası’nın ödülünü ise Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç verdi. 
Verilen ödülü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi birlikte alan Başkan Kaynar, “Ekonomi yayını yapan Refleks Gazetesi’nin iş dünyasına yönelik 12 dalda verdiği Lokomotif Ödüllerinden birisini almak bizleri mutlu etti. Bu ödülü sadece ben almadım, bizler bir ekibiz, tüm yönetim kurulu üyelerime, oda üyelerimize, Silifkelilere çok teşekkür ediyorum. İnşallah Silifke’miz daha da iyi yerlerde olacak ve Türkiye ve dünya ekonomisine katkı sunacak. Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden’e, Refleks Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Uluğtürkan’a, Refleks okurlarına ve jüriye bizleri bu ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum.
Silifke Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Mersin Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, 15 Kasım Kıbrıs Üniversitesi, Mersin Deniz Ticaret Odası, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB Mersin Genç Girişimciler Kurulu işbirliğiyle 3-5 Ekim 2019 tarihlerinde Ulu Resort Hotel’de "II. Liderlik Akademisi" gerçekleştireceğiz, siz katılımcıları da Silifke’mize bekliyoruz.”dedi.
Tören de ödül alan isimler, yılın markası Özel Ortadoğu Hastanesi, yılın girişimcisi Orhan Avcı, yılın meslek kuruluşu Silifke Ticaret ve Sanayi Odası, yılın iş kadını Çiğdem Kiral, yılın ihracatçı şirketi Aytek konfeksiyon, yılın genç İş Adamı Ertuğrul Tanrıverdi, yılın inovatif şirketi Hatko Şirketler grubu, yılın profesyonel yöneticisi Cem Üstün,yılın KOBİ’si Berdan Cıvata, yılın sosyal şirketi Kıvanç tekstil, yılın iş adamı Fırat Karalı oldu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: YILIN, İŞ, DÜNYASI, MESLEK, KURULUŞU, SİTSO,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.